Дом и Канцеларија

Sort by

View
Тостер Алпина SF-2506

Тостер Алпина SF-2506

1.490 ден 1.190 ден
Совршен за за печење леб, тост, вафли! Овој тостер е тостер што мора секој да го има на својата трпеза…
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.
Соковник – ALPINA SF-3008

Соковник – ALPINA SF-3008

3.990 ден 2.490 ден
Соковникот Алпина кој има моќност од 400 w. Ножевите и филтрите се изработени од не’рѓосувачки челик. Има две брзини на…
* ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА * МОЌНОСТ 2200 W * BY- PASS МОТОР * ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА + МУЛТИ ФИЛТЕРИ, * КАПАЦИТЕТ…