0

Shopping cart

соковник

Sort by

View
Соковник – ALPINA SF-3008

Соковник – ALPINA SF-3008

2.490 ден
Соковникот Алпина кој има моќност од 400 w. Ножевите и филтрите се изработени од не’рѓосувачки челик. Има две брзини на…