Акција

Готови PVC Прозори и Врати – Испорака Веднаш

СУПЕР ЕВТИНИ ГЕРМАНСКИ ГОТОВИ PVC прозори
изработени со Бел 5 коморен Германски Prоfine профил и Термопан (или 4 сезони стакло)
Прозорот Кипа и Отвара.
👉 Информации и Нарачка
тел. 075 814 841

$99.00 $69.00

Compare Report Abuse

СУПЕР ЕВТИНИ ГЕРМАНСКИ ГОТОВИ PVC прозори
изработени со Бел 5 коморен Германски Prоfine профил и Термопан (или 4 сезони стакло)
Прозорот Кипа и Отвара.
Изработени спремни за испорака со следниве димензии
Еднокрилни
60cm x 60cm – 50€ нова цена > 39€
80cm x 120cm – 75€ нова цена > 69€
80cm x 140cm – 85€ нова цена > 77€
Двокрилни
140cm x 140cm – 145€ нова цена > 125€
160cm x 140cm – 160€ нова цена > 133€
Балконска врата
80cm x 210cm – 110€ нова цена > 100€
Изработени во сопствен погон од врвни мајстори.
Најлесно до НАРАЧКА на ГОТОВИ прозори
на тел 075 814 841 или ВО ИНБОКС
или оставете телефон ние ќе Ве контактираме!
👉 Информации и Нарачка
✅ Подигнување од магацин од Велес
Работно Време – од Понеделник до Петок – 09h – 16h
тел. 075 814 841

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Готови PVC Прозори и Врати – Испорака Веднаш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Vendor Information

No product has been found!

Product Enquiry

Please Login to make enquiry about this product

Shopping cart

Отвори продавница?

078 28 44 33

Екарта Либро ДООЕЛ Велес

Димитар Влахов 64,
1400, Велес

Користиме

Безбедно плаќање

преку:

casys-ad-skopje-1

© 2020 Екарта All Rights Reserved