0

Shopping cart

Shop

Sort by

View
 • Outlet365

  Outlet365 (6)

 • Shopping Mall

  Shopping Mall (1)

 • ТОП Понуда

  ТОП Понуда (1)

 • canvas

  canvas

  500 ден
  Тостер Алпина SF-2506

  Тостер Алпина SF-2506

  1.190 ден
  Совршен за за печење леб, тост, вафли! Овој тостер е тостер што мора секој да го има на својата трпеза…
  A3 Star Mapa

  A3 Star Mapa

  1.760 ден
  Соковник – ALPINA SF-3008

  Соковник – ALPINA SF-3008

  2.490 ден
  Соковникот Алпина кој има моќност од 400 w. Ножевите и филтрите се изработени од не’рѓосувачки челик. Има две брзини на…
  * ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА * МОЌНОСТ 2200 W * BY- PASS МОТОР * ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА + МУЛТИ ФИЛТЕРИ, * КАПАЦИТЕТ…