Акција

Електричен бокал за вода VIVAX

2.000 ден 1.490 ден

Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата.

  • Автоматско исклучување, електронска контрола со функција за забрзување и варење на топлината,функција за бирање на посакуваната температура помеѓу 60 °,70°,80° Ц во зависност од пијалокот.
  • Едноставно користење со различно ниво на температура, има различно ЛЕД осветлување (жолта, црвена, сина,розева и зелена боја)

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Нема на залиха

SKU: 023505370 Категорија:

Супер евтин Vivax – електричен бокал за вода

Карактеристики на производот:
*Капацитет  1,7 литри
*Моќност 2200 W
*Боја црна
*Филтер
*Автоматско исклучување
*Индикатор за ниво на водата

Оди на лентата со алатки