Акција

VIVAX Електричен бокал за вода WH-180TC

2.000 ден 1.490 ден

Заштедете време и енергија со помош на ВИВАKC електричниот бокал, загрејте ја водата за вашиот омилен пијалок за секунда.
Овозможува автоматско исклучување на филтерот.
Бокалот има моќност од 1850-2200W и капацитет од 1,8 литри.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Нема на залиха

SKU: 02356542 Категорија:

Супер евтин електричен бокал за вода

Карактеристики на производот:

*Боросиликантно стакло
*Светлосен индикатор
*LED светло за време на работење
*Одбирање на посакуваната температура за загревање на водата

Оди на лентата со алатки