Акција

Електричен тротинет – MS ENERGY NEUTRON N1

26.941 ден 22.990 ден

Преминувањето на тротоарот до патот веќе не е проблем.
Големите тркала и предните амортизери ќе ја завршат работата совршено! Лесниот механизам за склопување на алуминиум или магнезиум го прави целиот скутер лесно да се свитка и носи. ЛЦД-екранот ги нуди сите потребни информации поврзани со состојбата на батеријата, брзината и другите податоци за возење.
Електриктричниот тротинет е практично превозно средство за градските гужви!
Лесниот и преклопениот механизам овозможува подвижност и лесна употреба.

Кога возењето не е потребно, преклопете го скутерот и земете го со вас! Лесната конструкција, леснотијата на користење и опсегот на возење од околу 20 км, го прават идеален за секојдневна работа во центарот на градот! Големите тркала, предната амортизера и ефикасната сопирачка го прават возењето удобно без потреба од чести запирања на испакнатини и пречки што се вообичаени на градските патишта.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

SKU: 0161338 Категорија:

Супер евтин електричен тротинет со следните карактеристики:
-Мотор: 250 W
-Задна кочница
-Преден амортизер
-Батерија – литиумска 24V/8,0Ah
-Време на полнење на батеријата до 4 часа
-Конструкција: Алуминиум
-Големина на тркала: 8″
-Максимална брзина 30 km/h
-Домет со полна батерија – 18-22 km
-Носивост: до 120 kg
-LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
-2 копчиња: вкучено/исклучено
-Предно и задно LED светло
-Димензии на составен тротинет: 98 х 54 х 114 cm
-Димензии на склопен тротинет: 88 х 18 х 36 cm
-Нето тежина – 12,5 kg
-Бруто тежина 15 kg

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Оди на лентата со алатки