Акција

Фритеза VIVAX DF-2003SS

3.000 ден 2.190 ден

Направете крцкав чипс од сладок компир, со помош на фритезата DF-2003 SS за 30 минути.
Има систем на филтрација и термостат.
Моќност од 2000W и капацитет од 3 kg.
Изработена од нерѓосувачки челик.

SKU: 02356539 Категорија:

Супер евтина понуда на фритеза DF-2003SS со:

*Inox куќиште со пластични дршки
*Термоизолирано куќиште
*Тело од нерѓосувачки челик

Оди на лентата со алатки