Акција

VIVAX Микробранова печка MWO-2078

5.000 ден 3.990 ден

Микробранова печка МВО-2078 произведена од VIVAX со:
*капацитет од 20 литри
*30 минутен тајмер
*Има функција за одмрзнување
*Микробрановата печка не е вградлива.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ НА ЗАЛИХА!

SKU: 02356321 Категорија:

Супер евтина и квалитетна микробранова печка

Карактеристики на производот:
-Капацитет 20L, Моќност 700W
-Функција за одмрзнување
-30 минутен тајмер
-5 нивоа на моќност
-Боја-бела

Oграничени количини!

Оди на лентата со алатки