Продажба!

ПРАВОСМУКАЛКА – BAUER AQUA WF-109

* ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА
* МОЌНОСТ 2200 W
* BY- PASS МОТОР
* ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА + МУЛТИ ФИЛТЕРИ,
* КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 3Л
* ТРКАЛЦА ЗА ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

8.900 ден 4.990 ден

Compare

Информации за продавачот

  • Име на продавница: TodorS
  • Продавач: TodorS
  • Адреса: Димитар влахов 64
    велес
    1400
  • Сè уште не се пронајдени оценки!
Women Tops

Women Tops

19 ден
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.
canvas

canvas

500 ден
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.