Продажба!

Соковник – ALPINA SF-3008

Соковникот Алпина кој има моќност од 400 w.
Ножевите и филтрите се изработени од не’рѓосувачки челик.
Има две брзини на работа. Резервоар од 1,5 литри. Сокот лесно се одвојува од пулпата.

КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!

3.990 ден 2.490 ден

Compare

Супер евтин квалитетен Алпина соковник со следните карактеристики:
* Двоен безбедносен затворач
* Автоматско исклучување

Информации за продавачот

  • Име на продавница: TodorS
  • Продавач: TodorS
  • Адреса: Димитар влахов 64
    велес
    1400
  • Сè уште не се пронајдени оценки!
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.
CC Camera

CC Camera

240 ден
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.