Продажба!

Тостер Алпина SF-2506

Совршен за за печење леб, тост, вафли!
Овој тостер е тостер што мора секој да го има на својата трпеза за јадење.
Лесно се чисти благодарение на отстранливиот послужавник за трошки!
Импресионира од неговиот модерен дизајн и е лесен за употреба. Овој тостер дава зачудувачки резултати: од крцкав тост до крцкави лебчиња.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

1.490 ден 1.190 ден

Compare

Карактеристики на производот!
* Упатства за печење
* Функција за автоматско уклучување и исклучување
* Овој производ е 220 волти / 240 волти

Информации за продавачот

  • Име на продавница: TodorS
  • Продавач: TodorS
  • Адреса: Димитар влахов 64
    велес
    1400
  • Сè уште не се пронајдени оценки!
* ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА * МОЌНОСТ 2200 W * BY- PASS МОТОР * ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА + МУЛТИ ФИЛТЕРИ, * КАПАЦИТЕТ…
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo.