0

Shopping cart

Продажба!

Тостер Алпина SF-2506

Совршен за за печење леб, тост, вафли!
Овој тостер е тостер што мора секој да го има на својата трпеза за јадење.
Лесно се чисти благодарение на отстранливиот послужавник за трошки!
Импресионира од неговиот модерен дизајн и е лесен за употреба. Овој тостер дава зачудувачки резултати: од крцкав тост до крцкави лебчиња.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

1.190 ден

Compare

Карактеристики на производот!
* Упатства за печење
* Функција за автоматско уклучување и исклучување
* Овој производ е 220 волти / 240 волти

Vendor Information

  • Store Name: TodorS
  • Vendor: TodorS
  • Address: Димитар влахов 64
    велес
    1400
  • No ratings found yet!
* ПРАВОСМУКАЛКА НА ВОДА * МОЌНОСТ 2200 W * BY- PASS МОТОР * ВОДЕНА ФИЛТРАЦИЈА + МУЛТИ ФИЛТЕРИ, * КАПАЦИТЕТ…
Соковник – ALPINA SF-3008

Соковник – ALPINA SF-3008

2.490 ден
Соковникот Алпина кој има моќност од 400 w. Ножевите и филтрите се изработени од не’рѓосувачки челик. Има две брзини на…