0

Shopping cart

Купи!

Ѕвезди сет за машко

1.790 ден

Compare

Комплетот за бебешки сет содржи:

 1. Меко и удобно ќебе  👼🏻

– димензија 80х120cm Изработено од долна страна микровелур (плиш) сошиен со вата и дезениран 100% памучен ранфорс.

 1. Водоотпорен бел чаршав со ластик

– димензија 60х120cm изработен од микровелур (плиш) од едната страна и гумиран непропустлив дел од долната страна. Пријатно е за спиење на бебиња и на деца.

 1. Дизајниран памучен чаршав

– димензија 120х140cm изработен од 100% памучен ранфорс материјал со детски дезен. Најдобриот материјал за постелнина 100% памук.

 1. ДВЕ Навлаки за перниче со димензии 30х40cm изработени од 100% памучен ранфорс со детски дезен.
 2. Мало перниче изработено од 100% памучен материјал исполнет со силиконско влакно. Удобно и прилагодливо на главчето на бебето.

💥 ПРОМОТИВНО Цена: 1760 ден. до завршување на залихите.

 

Комплетот за детски/единечен сет содржи:

 1. Долен еднобоен чаршав 160×240
 2. Јоргански дизајниран чаршав 125×200
 3. Две дизајнирани навлаки за перница по стандардни димензии 50×60

💥 ПРОМОТИВНО Цена: 1790 ден. до завршување на залихите.

 

Vendor Information

 • Store Name: Uredigodomot
 • Vendor: Uredigodomot
 • Address: Dimitar Vlahov 64
  House
  Veles
  Makedonija
  1400
 • No ratings found yet!
Jungle сет

Jungle сет

1.790 ден
Bебешки/детски сет:
Ѕвезден сет за женско

Ѕвезден сет за женско

1.790 ден
Bебешки/детски сет:
Дино сет

Дино сет

1.790 ден
Bебешки/детски сет: