Акција

Скара електрична VIVAX EG-4020 B

3.500 ден 2.599 ден

Комбинација на ребреста и мазна површина,
термостат за прилагодлива температура за печење, делови кои се одделуваат за лесно чистење
отстранлива тава за маснотии, ладен допир, куќиште од бамбус со мермерна обвивка.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

SKU: 02357184 Категорија:

Карактеристики на производот:

* Моќност: 1800 W
* Димензии на нелеплива површина: 43 x 23 cm
* Комбинација на ребреста и мазна површина
* Термостат за прилагодување на температурата
* Делови кои се одвојуваат за лесно чистење
* 1 година гаранција

Оди на лентата со алатки