Акција

Соковник – ALPINA SF-3008

3.990 ден 2.490 ден

VO.mk ви го претставува соковникот Алпина кој има моќност од 400 w.
Ножевите и филтрите се изработени од не’рѓосувачки челик.
Има две брзини на работа. Резервоар од 1,5 литри. Сокот лесно се одвојува од пулпата.

КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!

Супер евтин квалитетен Алпина соковник со следните карактеристики:
* Двоен безбедносен затворач
* Автоматско исклучување

Оди на лентата со алатки