Акција

Тостер за скара -VIVAX

3.000 ден 2.290 ден

Супер евтин тостер за скара – VIVAX

*Има моќност од 1800 W
*Термостат кој овозможува подесување на температурата
*Плотна која е нелеплива и овозможува лесно чистење
*Сад за собирања на вишокот масло што истекува и негово лесно отстранување

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

SKU: 02355428 Категорија:

Карактеристики на производот:

* Површина за печење 23 x 29cm
* Иноксна рачка која не се загрева
* Индикатор за работа
* Отварање 180° и 90°
* Боја-INOX

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Оди на лентата со алатки