Акција

VIVAX фритеза DF-1800 B

3.200 ден 2.390 ден

Сакате да направите крцкав помфрит за само неколку минути?
Со помош на фритезата DF-1800 B ќе имате подготвено на брз и лесен начин.
Апаратот е опремен со мултифункционална рачка,која заедно со променлив термостат во голема мера ќе ја олесни работата во вашето готвење.
Моќност од 1800W и капацитет од 2.5 литри

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ!

Нема на залиха

SKU: 02356260 Категорија:

Карактеристики на производот:
*Сигурносно заклучување
*Варијабилен термостат
*Контролен прозор
*Боја-црна

Оди на лентата со алатки